Sellasta ajattelin kysellä että tietääkö joku että pystyykö jostain tilailla Mistreat bändin fanituotteita(Esim.Paitoja)?:o.Ite oon tutkinut aika paljon mutta ei oo löytynyt,Huuto.netistä löytää välillä jotain mutta on yleensä aika kulahtaneita ja vanhoja paitoja.Joten jos joku tietää ni kertokaa ihmeessä^^.
Vastaukset 3
- Paita pitäsi saaha
Sama tarve olis itelläki. Pitäs saada Mistreatin ja Sniperin fanipaitaa... Ei vaan tunnu löytyvän mistään...
- Quantanamo
Misreat, Sniper kuten kaikki muukin RAC-musiikki ovat musiikillisilta ominaisuuksiltaan lahjatonta paskaa. Mutta erityisesti paskaa ne ovat sanomaltaan.
Kuka muu jotain Mistreatin pellejä kuuntelee kuin juntit skinheadiamikset pilotit päällä ja maiharit jalassa? Suuri osa äärioikeiston kannattajista ovat lapsena hyväksikäytettyjä ja/tai koulukiusattuja pellejä, joilla on hirveä tarve päästä vihaamaan jotain tiettyä ihmisryhmää ilman mitään oikeaa syytä.- mmmmmmm
Taidat vihree kommari olla itte isäs raiskaama. Tajuaako koulunsa kesken jättänyt että itte vihaa äärioikeistolaisia joten jätä tuo paskapuhe muiden hyväksymisestä.
T. insinööri
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1281316
- 881222
- 79678
- 27627
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9618- 47533
- 19505
- 44505
Suomessa ei anneta opiskella eikä työskennellä
Johtajat päättävät elämästäsi ja tekevät puolestasi päätöksiä. Johtajat eivät osaa kuunnella, koska ovat narsisteja.110493Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115489