Kylmäksi on mennyt maailma, kun vanhat akatkin, joilla on lapsia ja lapsenlapsia, hakevat seksiä netin kautta. Kaikki on laskelmoitua, ukkomies voi olla. Saahan silloin kostettua sen että on itse tullut petetyksi. Ukkomies on hyvä saalis ja vielä kun saa ukon rakastumaan, niin johan tulee seksiä. Sitten kun vaimo saa tietää, vaihdetaan uuteen ja pahoitellaan vaimolle, että tilapäisistä seksisuhteista ei pidä hermostua. Modernia kierrätyskamaa,eikös vaan.
nettihuorat
Nimetön
21540
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Onko tällä palstalla penskoja vai mistä johtuu ettei tämän palstan lukijat tiedä mikä on huora ja mitä se tarkoittaa?! No kerron sen nyt jos ette tiedä, eli huora on ammatti ja huora ottaa seksistä palkan eli rahaa!!
Sinäpä sen sanoit, kylmäksi on mennyt maailma.
Siksi sitä seksiä pitää etsiskellä. Kuinka moni teistä palstan nimittelijöistä kuvittelee että elämä on pelkkää panoa? Teille se voi olla mutta ei pidä yleistää. Ainakin minä teen seuralaiseni kanssa monia asioita, ja seksi on pikanttina lisänä rikkaassa suhteessa aikuisten kesken.
Ja jos oletetaan että olen "vanha akka", sen ei millään tavalla pitäisi häiritä sinua tai olla esteenä seksin haluamiselle.
Olen aikuinen, oikeustoimikelpoinen ja aivan varmasti kypsä päättämään asioistani ja tekemisistäni.
Toiseksi, vaikka minulla onkin lapsia ja lapsenlapsia, en todella heitä vie riijuulle mukanani. Niin että mikä sinua tökkii mummujen seksissä?
Ja se, että netissä hakuun vastaa ukkomies!! Se ei kai ole seuranhakijan vastuulla, jos ukkomies etsii panoseuraa. Niin että jätä sinä tiukkapipo huorittelija toiset rauhaan.
Jos maailma sinusta on kylmä paikka, tee jotain sen eteen äläkä täällä ala toisia "muuttamaan". Kaikki muutos lähtee itsestä.