miksi

Miksi mies menee ruman, lihavan lehmän kanssa naimisiin. "se on niin mukava" Mutta kun se äijän paska menee juttelemaan sen kanssa baaritiskille, ei se sitä tiedä.

Hyi hvetti että lihavat on rumia. Samoin raskaana olevat! Miten miehet voi niitä katsoa. Ja mennä NAIMISIIN. Ovat onnettomia pieni munasia luusereita. Tämän virtahevon sain, äkkiä vihille. Ei jätä niin helposti. Ja äkkiä lehmä paksuksi! Sitten akka viettää tuulipuku ja lenkkarit jalassa leikipuistossa. Kyllä siinä perse leviää.
101616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

raskaana kauneimmillaan jos et sitä tiennyt.. Hehku lähtee silmistä asti..

Äänestä
  • Mikään ei ole ihanampaa kun panna raskaana ole vaimoa.

    Äänestä

  • Juu, ja nythän on julkkisnaiset paljastelleet, kuinka raskaus nosti seksuaalista halua huomattavasti.
    Piti muuten paikkansa omalla kohdallanikin, kun odotin esikoistani.Voi niitä aikoja.

    Äänestä

oikea lääkitys.vanha ei tunnu toimivan.

Äänestä

Oivoi, koville tuntuu taas ottavan. Pistä silmät kiinni, kun näet lihavan naisen ja erityisesti, jos nainen on raskaana.

Ja mitähän ne toisten tekemiset sulle kuuluu? Eikö sulla ole omaa elämää?

Äänestä

Kyllä sinullekin se lehmä löytyy, älä pelkää. Tosin ei suomalaisista naisista, jotka vetelee korville sinunlaisiasi luuserityyppejä mutta

mina tykata sinä, olla kaunis venalainen neitsyt ja etsin kiltti mies minua elattamaan ja pari lasta. Tykätä tyhmistä ja rikkasta ja sinä varmaan olla sellainen...

Äänestä

tuhon mesoamiseen. Siis haloo, oletko sä niitä jotka ovat laihuttaneet koko elämänsä, jotta saisi miehen kun miehen, tajuamatta että mukavaa persoonaa ne etsivät ei niinkään sitä lyllyykö perse vai onko se nainen kuin luuviulu.
Ensinkin, mies kunnioittaa ja ihannoi naisia jotka eivät morkkaa toisia naisia oli tilanne mikä li, koska silloin nainen omaa hunon omantunnon. Kokeiles muuttaa nyt mahas lisäksi sitä persoonaas ja suhtautumistapaasi, niin eiköhän ne hääkellot sullekin soi.

Äänestä
  • noinkin viehättävästi itseään ilmaisevan persoonan kohdalla, näppejään jää nuolemaan meidän lehmien viedessä nenän edestä....

    Äänestä

Käännän aika lailla miesten päitä, vaikka en pukeudu mitenkään provosoivasti. Raskaana ollessani sain osakseni todella himokkaita katseita, eikä se minua juurikaan häirinnyt. Itsekin olin hyvin tyytyväinen kehooni raskaana ollessani - ja olen enimmäkseen yleensäkin. Seksi on raskaana ollessa kiinnostanut hyvinkin paljon - kuten imetysaikanakin. Nämä ovat aivan luonnollisia asioita.

Äänestä

ettei ole selvinpäin kirjoitettu purkaus.
Vihaspäissään ja humalassa kärjistetty katkera vuodatus ihmiseltä, joka ehkä on juuri tullut torjutuksi.
Vai, olenko ihan väärässä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


läski akka kirjoitti:

Miksi mies menee ruman, lihavan lehmän kanssa naimisiin. "se on niin mukava" Mutta kun se äijän paska menee juttelemaan sen kanssa baaritiskille, ei se sitä tiedä.

Hyi hvetti että lihavat on rumia. Samoin raskaana olevat! Miten miehet voi niitä katsoa. Ja mennä NAIMISIIN. Ovat onnettomia pieni munasia luusereita. Tämän virtahevon sain, äkkiä vihille. Ei jätä niin helposti. Ja äkkiä lehmä paksuksi! Sitten akka viettää tuulipuku ja lenkkarit jalassa leikipuistossa. Kyllä siinä perse leviää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu