Beats on my mind?

MIkähän poppi biisi kyseessä kun siinä lauletaan " Beats "plalala" on my mind ". Tuossa plalal kohdassa se laulaa jotain mutta en saa selvää. Ja ylipäätään en oo edes varma onko se Beats on my mind... Mut kuullostaa. Siinä biisissä soi torvet myös. Ehkä joku ysäri poppi biisi?
398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Chris Rea - Every beat of my heart

Äänestä
  • ... ei sinne päinkään.. Nainen lauloi siinä mun tarkoittamassa biisissä ja se oli sellanen poppi biisi, ei tuommonen pliisu... Ja ne torvet soi siinä myös.

    Äänestä

Freemasons feat Amanda Wilson - Love on my mind? "*** on my mind" löytyy ja torvet myös.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fgeg kirjoitti:

MIkähän poppi biisi kyseessä kun siinä lauletaan " Beats "plalala" on my mind ". Tuossa plalal kohdassa se laulaa jotain mutta en saa selvää. Ja ylipäätään en oo edes varma onko se Beats on my mind... Mut kuullostaa. Siinä biisissä soi torvet myös. Ehkä joku ysäri poppi biisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu