Ei tietoa minulla

Kuka esittää biisin, jonka sanat menee jotenkin näin. Lauloi Tango rockia ja veti ylleen smokkia.Luona :________-- astronin.. _____ Klaaran vei OCKARIIN _____________ JA SITTEN MÄ HERÄSIN. mikä on laulun nimi.. laulu on Blues tyyllinen kuuluu iskelmä kanavalla?
1113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ole hyvä ja otsikoi jatkossa viestisi paremmin. Viestin otsikosta on tarkoitus käydä ilmi viestin sisältö eli tällä palstalla jollakin tapaa se kappale, jota viestissä etsitään. Laitathan siis seuraavan kerran otsikkoon tuntomerkkejä hakemastasi kappaleesta, jotta palstan etusivulta voi sen tunnistaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tanu kirjoitti:

Kuka esittää biisin, jonka sanat menee jotenkin näin. Lauloi Tango rockia ja veti ylleen smokkia.Luona :________-- astronin.. _____ Klaaran vei OCKARIIN _____________ JA SITTEN MÄ HERÄSIN. mikä on laulun nimi.. laulu on Blues tyyllinen kuuluu iskelmä kanavalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu