eikö sinun vajaavaiseen ymmärrykseen mahdu se että minä ja gek-ko olemme kaksi eri asiaa. Se on niin helppoa ryttyillä sieltä ruudun takaa.
"Turpiin tulee ja kovaa"
MarttyyriMallari-TTt
Mr Ratikkakuski.....
3
325
Vastaukset
Minä olen aina luullut, että kipsamies oli Gekon hengentuote. Noh, aina viisastuu. ;-)
- tähän...
gek-ko, kipsamies ja MM ovat gekon, kipsamiehen tai MM:n hengentuotteita. Oletteko koskaan kuulleet paranoidisesta skitsofreniasta? Tai en minä tiedä, mutta joskus ihmisen mieli voi vaan järkkyä ja silloin voi muna tai parikin hajota siinä tohinassa...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412034- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461260Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50972- 40789
- 14780
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24725Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637
