Mitä mieltä 14v tytön ja 30v. miehen suhteesta ja seksistä?
Mitään mieltä?
joku
4629
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Öh, mieleen tulee ensimmäisenä alaikäiseen sekaantuminen. Eipä sen tarvitse aina niin olla, mutta.. noin suuri ikäero, ja varsinkin noin "vanha" mies, tekevät jutusta jotenkin heti perverssin. Tuon ikäset voisivat olla jo tytär ja isä! En ymmärrä vielä sitäkään, jos jo täysikäinen seurustelee itseään selvästi vanhemman kanssa. Toki, ihmiset ovat erillaisia, mutta ulkopuolisista asiat usein näyttävät inhottavilta ja oudoilta. En kyllä lähtisi itse tuollaiseen. Tämä oli mielipiteeni.
jutusta tekisi vain se, että kyseessä OLISI tytär ja isä!
Jos olisin tytön äiti tai opettaja, ilmoittaisin poliisille. Jos olisin tytön isä, vetäisin sinua turpaan.
Noo vois kysyä et mitä mieltä yleensäkkään 14v sekstailuista,jotku tosi harvat EHKÄ oikeesti valmiita alottaan ton ikäsenä ja loput si koheltaa sen varjolla et kun "kaikki muutkin" kerta ni kylhän minäkin. Sit kysellään täällä "voiks tulla raskaaks ku ei käytä kondomii, mut se on taskus kuitenkin" tasosii kysymyksii ;)
Noo hyvä et on sentäs niitäkin jotka oikeesti harkitsee omilla aivoilla asioita. Eli en suinkaan väitä et läheskään kaikki teinit ois aattelemattomii hölmöläisiä.
Mut 14v ja 30v jo pelkästään ikäeronakin aika paljon.
Mut sitkun vaik 24v ja 40v ni ihan eri juttu, sillon molemmat jo valmiita päättään asioista ite.
Mut kyl 14v ja 30v on musta joka kantilta katsottuna väärin, kyllä se 14v on ihan ehdottomasti liian nuori.
Jos mukamas oiskin "aitoa rakkautta" ni sittenhän ei oo mikään ongelma venata et tyttö tarpeeks vanha ihan laillisestikkin. Mut 14vuotiaal noi ihastukset ny tulee ja menee.
T:Enormous
[email protected]