Suomi24 treffeillä

kuin outoja käveleviä horhöjä. Aivan outoa porukkaa. Parempi ottaa profiili pois kokonaan.
21222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisipa mielenkiintoista jutella vähän enemmän??

Äänestä

No ei tuo nyt aivan pidä paikkaansa. Itselläni oli profiili suomi24:n treffeillä monta kuukautta ja voin myöntää, että siihen aikaan mahtui monta idioottia, monta itseäni huomattavasti vanhempaa vonkaajaa ja jos suoraan sanotaan niin paljon ihan täyttä p*skaa. Sitten kuitenkin törmäsin mieheen, joka oli täysin helmi. Olemme seurustelleet kohta puoli vuotta ja suhteemme toimii loistavasti. En kadu päivääkään, että laitoin profiilini tähän palveluun, enkä luovuttanut vaikka mitään kunnollista ei heti tullut vastaan :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei voi tavata kirjoitti:

kuin outoja käveleviä horhöjä. Aivan outoa porukkaa. Parempi ottaa profiili pois kokonaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu