Miehet missä olette piilossa

ulkona käydessäni,miehet ovat yleensä liikaa humalassa??Miksi?Haen täysi ikäistä ja rehtiä miestä.Olen sinkku
71260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En käy tavisin kapakoissa. Mutta humalassa on kyllä mukava olla, ei välttämättä edes tee mieli iskeä aina naisia, mukava vaan olla pökkyrässä :)

Äänestä

Olisko tuohon syykin, yleensä suomalaisten naisten antama palaute on sitä luokkaa että jonkinlainen painkillerien käyttö on niitä lähestyttäessä paikallaan, ja koska tohtori tuskin moiseen vaivaan troppeja antaa niin vedetään viinaa sen verran ettei tunnu enää missään.

Äänestä
  • Np perhana ! Mä en ainakaan ole liian humalassa !
    Tänne vaan !

    Äänestä

Täällä olisi mies Tampereelta -kolkyt ja risat,joka on "pehmo"
=tupakoimaton absolutisti

Äänestä

lenkillä ja milloin missäkin mutta ei tuu vastaan sitten mistään.

Äänestä

kintut leviää parhaiten paskaa jauhajien mmiesten edessä. Turha on sitten enää toisia yrittää eli niitä reiluja tavallisia miehiä. Itsehän olette päänne paskaan työntännet, hakekaat niitä sieltä.

Äänestä

Ei kunnon miehet ole piilossa.
He eivät kaikki vaan ole esillä kapakoissa ja tanssipaikoilla. Minä en ole niissä paikoissa käyny 14 vuoteen. Siksi varmaan olen eron jälkeen yksin.
Muutama lyhyt tuttavuus. On minulla seuranhaku ilmoitus. Mutta ei naiset vastaa.
Tuntuu välillä, etteivät kaikki hae tosissaan kaveria. Toisille kaveri löytyy tuosta vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kermar kirjoitti:

ulkona käydessäni,miehet ovat yleensä liikaa humalassa??Miksi?Haen täysi ikäistä ja rehtiä miestä.Olen sinkku

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu