korvareikien levitys

Eli korvareikien venytys kiinnostaisi,mutta palautuukos se korva ihan ennalleen sit kun joskus tulevaisuudessa ne ottaa pois vaikka jostain 14mm?
2665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jossai luki et 8-10 mm venytykset palautuu normaaliks. mut itsellani oli joskus 5 mm ja ko otin pois jäi 2,5mm reikä.
riippuu varmaa iha ihmisest kui ne palautuu.

Äänestä

juu yleisesti ottaen se raja josta palautuu on se 8-10mm. ja kyllähän se saattaa olla että jos joskus venyttää ja lpettaa sen niin saattaa kuitenkin olla normaalia venyvämpi se reikä vielä. ei välttämättä koskaan palaa ihan normaaliks.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


adoobe kirjoitti:

Eli korvareikien venytys kiinnostaisi,mutta palautuukos se korva ihan ennalleen sit kun joskus tulevaisuudessa ne ottaa pois vaikka jostain 14mm?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu