Ukkomies palvoo minua kuin Jumalatarta!! Vähän liiankin kanssa, tuntuu että nostaa minut jalustalle ostamalla lahjoja ja hemmottelee minut aivan! En muuten usko että viitsii samalla tavalla eukkoaan hemmotella, tuskinpa rahatkaan riittäisi! Mutta sehän ei minua haittaa, päinvastoin, saan tosiaan kermat päältä, tylsää arkea en tähän kaipaa, en tippaakaan!! Ne arjen touhut ja velvollisuudet saa joku muu hoitaa ihan vapaasti, minua ei ne kiinnosta, haluan pitää vapauteni ja vain NAUTISKELLA IHANASTA LAATUAJASTA HURMAAVAN RAKASTAJANI SEURASSA!
ukkomies...
palvoo..
121169
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
kuka sinua enää uskoo? Liian monta epätoivoista aloitusta olet tehnyt.
haloo haloo...eikä suakaan kukaan usko! ihan liian monta epätoivoista vastausta ja vinkumista olet täällä vastaillu! etkös sä nyt olekaan menossa vällyjen alle ihanan ukkosi kanssa...uuuh..ja uuh...kukaan ei usko tollasta eikä varsinkaan sun juttujas!!!
;-)
Niin teki kyllä gutaa! ja Luojan Kiitos!! meillä ei ole ainakaan sama ukko!!!!
tai siis toivottavasti, tämä on mieheni :)
Kyllä ne rahat riittää kahdellekin naiselle. Vaimoon kylläin satsaan kymmenkertaisesti siihen mitä sinuun. Vaimo on kannattava sijoitus, sinä vain ajanvietettä.
Leikitään vain, että palvon sinua Jumalattarena, sen hikisen iltapäivän silloin tällöin. Minun oikea Jumalattareni on vaimoni ja siihen verrattuna olet kapinen piski!
hame päällä, kun tuollaisia kirjoitat....ihi hih
Niin se vaan menee. Totuus ei aina miellytä ja siksi sitä ei kerrota.
Jos sinä kerran sanot vaimosi olevan sinun ainoa ja oikea *Kuningattaresi* niin miten on ylipäätään mahdollista, että kuitenkin himoitset tätä sinun sanomaasi *kapista piskiä*? Sillä minun käsitykseni mukaan, jos olisit todella kunnioittanut ja rakastunut yksinomaan vaimoasi, niin et olisi edes harkinnut pettäväsi häntä. Ja mainitset vaimostasi, kuin hän merkitsisi sinulle samaa, kuin osakesalkkuun sijottaminen.
Mutta turha sitä on selitellä, ei kukaan usko=) Mutta totta puhut, on ihanaa saada ainoastaan laatuaikaa,arkeani en halua jakaa kenenkään kanssa.
Ei sun yhden petetyn onnettoman lähiörouvan kannata kirjoitella tänne "ukkomiehen" suulla! Kaikkihan sen tajuaa ettei kukaan mies jolla on rakastajatar, hauku tätä koskaan kapiseksi piskiksi!! Surkea esitys taas tuo "ukkomiehen" kommentti! Mutta totta kai olet katkera kakkosille koska ukkosi pettää sua, ymmärrän, ja otan osaa!
koska saat palveluistasi seksin saralla rahan arvoisia lahjoja.