TINO'S TATTOO

onko kellään kokemuksia kuopion tino's tattoosta?
5713
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kielilävistyksen ja kolme tatskaa siellä oon ottanu...tyytyväinen olen kaikkiin :) mulle aina palvelu ollu tosi hyvää ja siksi sinne aina palaankin kun olen uutta tatskaa hankkimassa.

Äänestä

TODELLA HYVÄ PAIKKA! :)

Äänestä
  • millaisia lävistyksiä ootte siellä hankkineet? ja tiiiättekö millaista tekniikkaa käyttävät surface bar -lävistyksissä? ja ootteko joutuneet varaamaan aikaa jos ootte menneet lävistyksen ottamaan? :D

    Äänestä

Tino palvelee kavereitaan tosi hyvin ja ne menee muiden edelle. Vaikka ois varattu aika niin kaverit menee niiden edelle.
Muutenkin töykeä kaveri. Haukkuu kaikki muut tatuoijat!! Tinolle noussu **** päähän.

Äänestä

Hyvä paikka se minun mielestäni on. Tatskani olen siellä ottanut, sekä pari lävistystä. Aijon vastaisuudessakin asioida siellä. Ite olen saanut hyvää palvelua ja neuvoja jos olen tarvinut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lävistystä vailla kirjoitti:

onko kellään kokemuksia kuopion tino's tattoosta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu