Mikä olisi hgissä kiva paikka viettää synttäreitä, meitä olisi n. 10 henkeä ja jotain rentoa paikaa ajattelin, jossa voisi myös syödä. Tuleeko kellään mieleen mitään?? Kiitos vastauksistanne!
Miehen 30-v synttärit
vinkkejä kaipaava
3370
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kamelin kellari on aivan taivaallinen ravintola. Ruoka on sairaan hyvää, yläkerrassa on baarin puoli, mutta mökä ei juurikaan kuulu alas. Juhlia voi jatkaa ylhäällä tai vaikka aloittaa sieltä. Suuremmalle seurueelle varaisin pöydän etukäteen. Tanssia ei ole, jos sellaista tahtoo, mutta ainahan voi välillä vaihtaa paikkaa, ettei vallan juurru. ;o)
Sepä se, kun Kamelissa on niin pienet looshit, mutta eiköhän hlökunta varauksella järjestele pötiä yhteen...ruoka on todella hyvää, eikä pitkä matka jatkoillekaan bailaamaan jos siltä tuntuu.
Pakkokos sitä on looshiin änkeä? :o) Olen ollut isommalla porukalla Kamelissa, ja meitä mahtui oikein hyvin kymmenkunta samaan pöytään. Looshithan on vaan siinä yhdellä sivulla, toisella sivulla ja takana on isoja pöytiä. Ei mitään ongelmaa.