Miksi pakettiautolla ajavat ovat röyhkeämpiä liikenteessä?Usein maltti on kateissa.Kertokaa niin olen taas viisaampi.
pakettiautolla ajavat
mikko
31090
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jaa'a, kaikki juontaa varmaankin henkilöautoilijoiden käyttäytymisestä pakettiautoja kohtaan, aikansa kun katselee kaikenmaailman itsemurha-autoilijoita, joiden ainoa tavoite on päästä pakettiauton ohi keinolla ja paikassa missä hyvänsä, ajaa pakettiauto sitten millä nopeudella tahansa, niin jo vain siinä akressiot kasvaa ja tahtoo käytöstavat unohtua rauhallisemmaltakin mieh..henkilöltä.
ystävyydellä; piiitkä hiase
Näinhän se on... Kyllä ne henkilöautolla ajavat niitä röyhkeitä ovat. Juuri tuo järjetön ohittelu ja yleinen piittaamattomuus ja kiusanteko pakettiautoja kohtaan; eteen vaan vaikka kolmion takaa, kyllä se pakettiauto joutaa väistää...kyllä siinä välillä pinna palaa ja tekee mieli hiukan kouluttaa henkilöautoilijoita.
Maanantaina vaan tuntui kaikki kouluttavan juuri minua.Sitä kun ei ymmärtänyt alkuunkaan.Ensin epäilin että viinat on juotu,lomat ja rahat loppu.