Gallup naisille

Kenen munat maalasit/olisit halunnut maalata pääsiäisenä?
5268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

peten munat! :) ei se myönnä koska sen uus ihastus ei haluis sitä!! :)

Äänestä

Ikävä kyllä en edelleenkään omista sellasia. =(

Äänestä

halunnut maalata jonkun luomukanan munat. Tai sitten jonkun luomumiehen munat.

Äänestä
  • kans luomua. Eikä mitään turhia päällysteitä sitten mukana.

    Jaajaa. Taitas olla aika mennä nukkumaan.

    Äänestä

yhen hyväksi koetun olisin voinut maistaa, pääsiäisen kunniaks ;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja tärkeä gallup onkin kirjoitti:

Kenen munat maalasit/olisit halunnut maalata pääsiäisenä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu