Pihtauslisäysmuutos!!!!

Vihkikaavaan

Lupaan olla uskollinen enkä pihtaa ikinä, jotta suhteessamme rakkaus säilyisi ja välttyisimme ulkopuolisilta kiusauksilta.

Juu.

6

548

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • seiso

      Rikkoo silloin lupauksen jonka antoi vihkivalassa.

      • vaimo

        sitten muita jäseniään;)


      • Koolla on väliä
        vaimo kirjoitti:

        sitten muita jäseniään;)

        Hui hai, mikä ilo silloin miehestä on. Sama vaikka jättää silloin väliin. Suuseksi on ok, mutta pelkästään suuseksin avulla orkku on kun jättäisi hommat puolittain tekemättä.

        Minä vaihdan ainakin heti äijän kiertoon jos pelit ei toimi. Seksiä pitää olla ja tiheästi, kunnon laadulla. Ainut mihin ukkoa tarvitsen, säännölliseen ja laadukkaaseen seksii. Päivittäin. Vaatimuksena on tiukka lihainen body, suuri ja kestävä kalu ja huoliteltu ulkonäkö. Taitoa ja viitseliäisyyttä sängyssä.

        Välillä on kiva soittaa ruokatunnilla kotia , että oleppas ukko valmiina seksiin kun pääsen kotia. Peli on alusta asti ollut ukolle selvä, avioehdot tehty ja kaikki sovittu etukäteen. Jos joudun ruinaamaan seksiin tai taso laskee menee ukko heti kiertoon.


    • *nainen*
    • AngelDeAmor

      Ja sama lause EN PIHTAA myös pakolliseksi avoon. Eli muuten vapaa tulla mennä mutta seksiä kotona tarpeeksi, tässä naisen mielipide! ;D

      • mies

        voi jotain toiselle luvata kun ei tähänkään asti ole mitään luvattu. Avosuhteen jännityshän perustuu siihen, vieläkö n/m asuu vielä meillä kun tulen töistä. Avosuhdehan on nimensä mukaan avoin: lähde kun huvittaa eikä tartte huudella perään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin

      Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.
      Maailman menoa
      650
      7987
    2. Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun

      Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä
      Maailman menoa
      466
      2270
    3. Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi

      Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl
      Kotimaiset julkkisjuorut
      233
      2186
    4. Poliisi otti Stefun kiinni!

      Seiska tietää kertoa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      147
      1759
    5. Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!

      Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      1250
    6. Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?

      Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka
      Viihde ja kulttuuri
      51
      1236
    7. Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta

      Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule
      Kotimaiset julkkisjuorut
      110
      1153
    8. Ootko onnellinen kun ei tarvitse

      nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.
      Ikävä
      65
      843
    9. Steppuli veressä

      Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      58
      798
    10. Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä

      Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill
      Suhteet
      7
      747
    Aihe