Lihavat miehet inhottaa ja etoo.
Läski miehillä
14
2122
Vastaukset
- treenari.
Itseäni etoo anot ja lattarintaiset naiset. Ja myös läskit naiset. Tuntuu siltä, että norminaisia ei ole enää olemassakaan.
- totta tuokin
Kun nyt vaan ei kävis sinullekkin, kuin monille suomityttösille, et se perse sitten vaan leviää, leviää ja leviää ja kahvat tulee jo 30 kymppisenä...
Se noi on ihanaa aasian tytöis et niil on rasvaprosentti kohdallaan vielä nelikymppisenä, pepa tiukka ja se myös ja ah se persikan tuoksu..njaammm mango girls;)
eivätkä he vahingossakaan kyni saksillaan tukkaansa lyhyeksi ja värjää punaiseksi...- Nimetön
Heh, toi on niin totta! :) Minkä v... takia suominaiset leikkaa kauniin pitkän tukan pois ja värjää sen punaseksi ennenku ehtii 30-mittariin???
- tulevansa
Nimetön kirjoitti:
Heh, toi on niin totta! :) Minkä v... takia suominaiset leikkaa kauniin pitkän tukan pois ja värjää sen punaseksi ennenku ehtii 30-mittariin???
vanhoiksi ja iskee sellanen säälittävä "hui haluan olla vielä villi ja nuorekas"-buumi päälle.
- nainen -.
Nimetön kirjoitti:
Heh, toi on niin totta! :) Minkä v... takia suominaiset leikkaa kauniin pitkän tukan pois ja värjää sen punaseksi ennenku ehtii 30-mittariin???
Useimmilla suomalaisilla vain on sellainen hiuslaatu, että se harvenee iän myötä, usein hyvinkin aikaisessa vaiheessa. Ainoa keino saada hiukset näyttämään muulta kuin roikkuvalta hiirenhännältä on leikata ne lyhyiksi. Saa edes hiukan ilmavuutta.
Samasta syystä niin moni suomalainen mies ei anna hiustensa kasvaa tuuheiksi ja valloittaviksi kiharoiksi, esim. italialaisten tapaan. Ei oo mitä kasvattaa.
Kyllä mäkin ajattelin pitää pitkän tukan hamaan hautaan saakka, mut ei auta. Letti alkaa näyttää aika surulliselta, ja kyllä se on kohta pakko saksia poikki.
Punaista väriä en osaa selittää, ehkä se sitten piristää, kun hiukset ovat jo mennyttä... nainen -. kirjoitti:
Useimmilla suomalaisilla vain on sellainen hiuslaatu, että se harvenee iän myötä, usein hyvinkin aikaisessa vaiheessa. Ainoa keino saada hiukset näyttämään muulta kuin roikkuvalta hiirenhännältä on leikata ne lyhyiksi. Saa edes hiukan ilmavuutta.
Samasta syystä niin moni suomalainen mies ei anna hiustensa kasvaa tuuheiksi ja valloittaviksi kiharoiksi, esim. italialaisten tapaan. Ei oo mitä kasvattaa.
Kyllä mäkin ajattelin pitää pitkän tukan hamaan hautaan saakka, mut ei auta. Letti alkaa näyttää aika surulliselta, ja kyllä se on kohta pakko saksia poikki.
Punaista väriä en osaa selittää, ehkä se sitten piristää, kun hiukset ovat jo mennyttä...Tuo on varmaan ihan totta hiusten ohentuminen, silloin se pitkä tukka ei varmaan näytäkkään kovin kivalta.
Mut oikeasti älkää nyt värjätkö sitä punaiseksi. Jos sinulla esim on ruskea, musta tukka luonnostaan, niin mikset vahvista sitä väriä. Kyllä lyhyeksi leikattu musta tukkakin näyttää varsin seksikkäältä. Itse olen blondi mies ja vahvistan väriä laittamalla enemmän vaaleaksi, myöskin hiukset ob´vat silloin tuuheammat.
Luonollisuus se on must!!! Ei liikaa meikkiä, ei tatskoja ja lävistyksiä, oman luonollisen väriset vahvistetut hiukset. Tyttöystävälläkin oman mustan väriset paksut pitkät hiukset, ja niin oli ruskeat pitkät paksut hiukset ex-vaimollakin.
- sun pakko
sellaista ottaa? vai luuletko että tällä kirjoituksellas kaikki tukevat miehet alkaa laihduttaa ja treenata että ois jonkun pinnallisen salivosun mieleen...? olen nainen itsekin ja on miestyyppejä jotka mua ei sytytä, en silti tunne inhoa minkään näköisiä ihmisiä kohtaan. onko tullut mieleen että kaikki miehet ei tosiaan haaveile timmistä treenaavasta naisesta? tunnen näet montakin.
- silti sellaset
kaljamahaiset ja vähän plösähtävät kaljaa kittaavat nuoret miehet saa naista, itse jään ilman vaikka olen hoikka ja pyykkilautavatsa...
- taas tätä
ku naiset toivoo sitä ja oikeesti haluaaki toista. Sama merkillinen syndrooma ku että halutaan kilttiä/luotettavaa/whatever miestä ja sitten kelpaakin vaan se sovinistisika.
Itsekin ihmetellyt ku timminä ja itsestään huolehtivana ei ole naista tippunut, sen sijaan just nuo ryyppypummit on kaikki saanu naisen.
Perjantaisin ennen lomalle lähtöö heiluttelevat yököttävää mahaansa pukukaapeilla ja lesoilevat että "pitäskö sitä lähtee ottaan kaljaa". Viikolla tietty taas kehuskellaan tyyliin että ku opiskelijamuija tulee käymään ja pääsee naimaan.
Varmaan muijasta tosi eroottista ku sellanen äijä vetää sitä takaapäin ja maha hiestää persettä ja alaselkää... EIKÖ - Mikä ihme se on?
No daa. Luuletko että ulkokuori on ainoa joka merkkaa. Luultavasti ne
kaljamahaiset ovat sitten paljon mukavempia tai mielenkiintoisempia seurana
kuin sinä. Ei siinä pelkkä ulkonäkö paljon lohduta, jos äijä on muuten pelkkä tylsä kusipää. - hassua
Mikä ihme se on? kirjoitti:
No daa. Luuletko että ulkokuori on ainoa joka merkkaa. Luultavasti ne
kaljamahaiset ovat sitten paljon mukavempia tai mielenkiintoisempia seurana
kuin sinä. Ei siinä pelkkä ulkonäkö paljon lohduta, jos äijä on muuten pelkkä tylsä kusipää.Kaikkien ristiriitaisuuksien mekka.
Läskit miehet itkee kun ei kelpaa naisille ja ne timmit kelpaa, samalla timmit miehet itkee kun ei kelpaa naisille ja ne läskit kelpaa. Kiltit ja kunnolliset miehet itkee kun ei kelpaa naisille vaan ne rentut kelpaa. Hmmm, ainoot kai joiden märinä ei ole käynyt täällä silmään on rentut, joten ne sitten tosiaan kelpaa?
- Kookas mies
Pitää pysyä sopivan lihavana niin saa jatkaa rauhassa poikamiehen rauhallista elämää.
- ja...
itsestään liikaa luulevat naiset etovat...
- RonjaRyövärintytär
siitä millainen pitäisi olla/millainen ei pitäisi olla, mitä pahaa te olette toisillenne tehneet? vaikuttaa siltä kuin keskustelussa ei olisi mukana aikuisia vaan keskenkasvuisia kakaroita. ihme touhua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1016349
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h814879Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1033144Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302972Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262195Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191576Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?931149Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3381145Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311066- 48844