Älä odota enää!

Nyt! Nyt on oikea aika hankkia uusi auto.Auton hinta ei Suomessa enää tule laskemaan.
Älä tuo vanhaa ja saastuttavaa Saksan taksia tänne, sillä et pärjää loka- huhtikuun välistä aikaa.
3716
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä se Quattro, vaikka ei tämän vuoden mallia olekkaan, roiskasee neljästä pyörästä loskat sun tojotan tuulilasille. (Loka->huhtikuussa...)

Äänestä

että noudatat itse ohjettasi - toistaiseksi. Ehkä sinunkin silmäsi vielä aukeavat muutaman vuoden viiveellä.
Kissanpojatkin olivat kommunisteja kunnes niiden silmät avautuivat - sanoin äiti ennen.

Äänestä

Harmi vain kun vanha saksanrassi sattuu olemaan se vähäpäästöisempi malli ja siitä on maininta rekisteriotteessakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pauli kirjoitti:

Nyt! Nyt on oikea aika hankkia uusi auto.Auton hinta ei Suomessa enää tule laskemaan.
Älä tuo vanhaa ja saastuttavaa Saksan taksia tänne, sillä et pärjää loka- huhtikuun välistä aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu