saavanne suuseksiä? Mitä jos nainen kieltäytyy sitä antamasta?
Miehet odotatteko
te sitten
5543
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kulli on aina puhdas ja raikas toosaan verrattuna.
Vähintään puolukkapäivien aikaan. Muulloin se ei oo niin justiinsa. Jos nainen toistuvasti kieltäytyy jollain kehnolla verukkeella, saa munan sijasta kenkää.
Pidän siitä toki, paljonkin. Mutta pakko ei oo, en haluu silleen sietokyvyn ylittäviä juttuja seksiin, kummallekaan osapuolelle. Koska tossa mitä otan vastaan vs. annan on selkee epätasapaino niin siitä pahastuminen olis helvetin nuivaa joten en pahastu... kiitollisuutta musta saa suukoteltua rajattomasti sitten ... :D
Onkohan minulla käynyt hyvä tuuri, kun en saa päähäni kuin yhden entisen heilani, joka ei moisesta pitänyt puolin eikä toisin. Eihän sitä väkisin tarvitse tehdä, vaikka minä siitä pitäisinkin.
En tietenkään valitse sellaista naista, joka ei tee bj:ia.