Nahkahousut tulossa takaisin

Nahkahousut on melkoisella varmuudella tulossa muotiin syksyllä 08. Lontoosta kantautuneiden huhujen mukaan nahka tulee takaisin rajumpana, seksikkäämpänä ja räväkämpänä kuin koskaan.
1308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mistä olet tuon tiedon repinyt?? Ei pidä nuo huhut paikkaansa! Ready-To-Wear fall 2008 mallistot ovat tulleet jo kaikilta suunnittelijoilta ulos, eikä siellä mitään nahkaa edes näy! (paitsi kengissä ja laukuissa)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ismohki kirjoitti:

Nahkahousut on melkoisella varmuudella tulossa muotiin syksyllä 08. Lontoosta kantautuneiden huhujen mukaan nahka tulee takaisin rajumpana, seksikkäämpänä ja räväkämpänä kuin koskaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu