200

200 x 0,69snt = ?












(puheaika loppu puhelimesta eikä oo tilillä rahaa)
7336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

olis niiku 70 ja se kertaa kaksi olis 140 ja siitä miinus sitten kaksi olis 138.

Äänestä
  • 200 x 6,9snt = ?

    Äänestä

  • al. kirjoitti:

    200 x 6,9snt = ?

    ootko ihan uuno?

    Äänestä

  • nolla perään kirjoitti:

    ootko ihan uuno?

    paljo?

    Äänestä

  • al. kirjoitti:

    paljo?

    Ei ihmekään, että olet köyhänä pysynyt.

    Äänestä

  • Taskulaskin kirjoitti:

    Ei ihmekään, että olet köyhänä pysynyt.

    Eiks se oo 13,80€? 200 x 0,069€ jos ymmärsin oikein...

    Äänestä

on laskin toiminta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


- köyhä - kirjoitti:

200 x 0,69snt = ?












(puheaika loppu puhelimesta eikä oo tilillä rahaa)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu