Heips. Pääseekö selluliitistä eroon pelkällä painon pudotuksella? Itselleni on nyt alkanut kerääntymään selluliittiä, enkä oikeen luota nuihin voiteisiin.
ongelmasta
eroon
1
597
Vastaukset
- jaa-a...
Pelkkä painonpudotus ei poista selluliittia.. Monesti sellua ei saa ikinä pois pelkällä urheilulla, ellei sitten aineenvaihduntasi ole jotenkin extra vilkasta.
Mikäli lähdet kuntoilemaan, muista juoda todella paljon vettä. Se lisää nesteiden kiertoa ja näin ollen ehkäisee selluakin.
Itse olen kokeillut melkein kaikki selluvoiteet, ja paras löytö on ihan niinkin yksinkertainen tuote kuin Nivean Soft Creme. Se ei ole edes selluliittivoide mutta on antanut parhaimman lopputuloksen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433453- 362064
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301779- 161547
- 231528
- 101430
- 241397
- 141247
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781175- 221122