http://www.tiede.fi/uutiset/uutinen.php?id=3303
kasvattakaa isommat munat! tai olkaa röyhkeitä, ihan kuinka vain ;)
kasvattakaa isommat munat! tai olkaa röyhkeitä, ihan kuinka vain ;)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
"Kaikkein pienimmät koiraat joutuvat turvautumaan viekkauteen. Ne jäävät
suurten koiraiden voittamille reviireille ja kiksauttelevat salaa
niiden naaraita."
Heh. Tuohan pitää jossain määrin paikkansa. Itse olen pieni mies, mutta
useamman "suuren koiraan" vaimo/tyttöystävä on viettänyt mukavia hetkiä
minun makuuhuoneessani miehensä selän takana, eikä ole koskaan tarvinnut alkaa
muiden miesten kanssa rähjäämään tai uhoamaan :D
mies luottaa joko
- ulkonäköön
- varallisuuteen
- yleiseen tilannetajuun ja viekkauteen
"Mitä suurempi mies sitä pienemmät munat.
Tämä maailma on pienten ja vikkelien."
munan koko kasvaa mitä suurempi mies, tämä on tutkittu fakta. Tietysti 15cm kalu näyttää isommalta 160cm varressa kuin 16cm kalu 200cm miehellä.
Voi sinua. Munan koko ei todellakaan ole suoraan verrannollinen miehen muuhun kokoon.
Anna tulla vaan niitä viitteitä niihin faktoihin, jos ne kerran niin tuttuja ovat.
Sinun harmiksesi uskomuksesi ei ole totta.
hauska juttu, että kun lyhyt mies saa mitä tahansa tunnustusta, niin pitkät miehet on heti kilpaa tuomassa itseään tykö "kyllä minäkin jos jne" :D
muista pikkumies paikkasi. Kummallisia pullistelijoita nuo pikkumiehet aina.
Hömm...? Kukahan se täällä alkoi ensimmäisenä uhoamaan ja muille "paikoilleen"
opastamaan? Heh :D
"totuuden kuullessaan isomies pullisteli lihaksiaan ja ajatteli ankarasti, todella ankarasti. Raivoisasti itkien ja niiskuttaen, iso mies naputteli näppäimiä ja ajatteli että nyt saa röyhkeä pikkusintti kuulla kunniansa"
Oot kyllä oikeasti tyypillinen iso mies kun et mitään sanomista kestä, vaan heti ollaan uhoamassa missä on kenenkin paikka.
elämässä on kuule muutakin kuin seksi. menee kyllä ihan yli hilseen, että seksin (miehen munien) takia naiset valitsevat miehen. täytyy sanoa, että köyhää elämää viettävät ihmiset joiden elämän keskipiste on seksi. lisäksi täytyy sanoa, että ne iso munaisimmat miehet ovat yleensä niitä itsevarmimpia rellestäjiä jotka jaksaa juosta baareissa joka ilta kaatamassa muijia. itse ainakin arvostan enemmän yhteisiä harrastuksia ja keskusteluja kuin seksin merkitystä.
noille koppakuoriaisille! Hemmetti, ei kaikkea tarvitse niin tosissaan ottaa, viikko vasta alussa ja täällä ollaan heti munasotasillaan :D
Olet aivan oikeassa.Asia on juuri näin.
är mera tuggummi!