Kuis moni täällä kuuntelee eminemiä?
Minä ainakin kuuntelen ja parhaimpia kappaleita ovat Lose YourSelf, Withput Me, Sing For The Moment ja Deips.
Eminem
9
461
Vastaukset
- pöö
..............on sillä hyvii kappalei.
- Chompper
Kuuntelen, miltei koko tuotanto on huippukamaa.
- Jaacob
Itse en kuuntele sitä paskaa, ku jätkä räppää livenäkin osan biiseistä playbackinä! Tuommosia homoja en arvosta yhtään
- yx vaa
Onko Eminem homo jos se laulaa osan kappaleist playbackinä?
Ei se siitä homoo tee!!!!
Ja jos et kuuntele sit ja se on sust paskaa ni ei se mua haittaa... se on sun mielipide!!!! - asdffds
yx vaa kirjoitti:
Onko Eminem homo jos se laulaa osan kappaleist playbackinä?
Ei se siitä homoo tee!!!!
Ja jos et kuuntele sit ja se on sust paskaa ni ei se mua haittaa... se on sun mielipide!!!!huonon se siitä tekee.
- Subutex
yx vaa kirjoitti:
Onko Eminem homo jos se laulaa osan kappaleist playbackinä?
Ei se siitä homoo tee!!!!
Ja jos et kuuntele sit ja se on sust paskaa ni ei se mua haittaa... se on sun mielipide!!!!Äläpäs nyt tartu pikkuseikkoihin! Jos mies räppää playbackinä niin mistä tietää mikä muukin on feikkiä siinä "homossa"!!
Ps. Eminem = albiinoneekeri - JazzmaniC
Eminemin kaikki musiikki on samaa paskaa. Ekan levyn jälkeen piisien sanoma on ollu samaa tyhjämpäivästä uhoomista ja valitusta. Sen äijän taustat on poppia!
- Ezim
Juu kuuntelen eminemiä.. Täl hetkel menee nuo vanhemmat biisit. Uusimpiin olen kyllästynyt, sen musaan muuten kyllästyy todella nopeasti.. Mut hyvää se on, pitää vaan pitää aina riittävän pitkä tauko kuuntelusta.
- Hipparihoppari
Mä kuuntelen kans. Paitsi niitä pilailu juttuja, kuten Real Slim Shady, Without Me tai Business. Stan, Love Me, Square Dance ja 'Till I Collapse taas on tosi hyviä.
Tosin kuuntelen enemmän Tupaccia, mutta soi se Emiki silloin tällöin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h52752Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062591Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv182307Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.481889Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141453- 321453
- 1771173
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011144Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201073En vain unohda
Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.65960