miksi mies käy

..siksi kun se on KIVAA.
..onko muita syitä..???
7226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voi voi...

Äänestä
  • takuulla omaan vässykkääsi :)

    Äänestä

  • omaan vässykkääsi :)

    Äänestä

  • vielä joskus kirjoitti:

    omaan vässykkääsi :)

    Eihän tässä ole kuin 31 vuotta odoteltu :)

    Äänestä

  • niin törmään kirjoitti:

    Eihän tässä ole kuin 31 vuotta odoteltu :)

    vässykät noin harvinaista tavaraa, ettei tahdo löytää?

    Ota normimies.

    Äänestä

  • niin törmään kirjoitti:

    Eihän tässä ole kuin 31 vuotta odoteltu :)

    mäkin ootin yli 30 ja sit se löyty perkele

    Äänestä

Kun ne on miehiä. Se kuuluu miehen luonteeseen/persoonaan. Ainoa ero on siinä, että jotkut miehet ovat tarpeksi fiksuja ollakseen jäämättä kiinni/parempia valehtelijoita. Naiset ei tajua sitä, että miehelle nainen on vain reikä, eikä sillä ole niin väliä, että mihin se reikä on kiinnittynyt. Koska nainen itse on tunteva olento, me kuvitellaan, että miehetkin ovat, vaika esim. täällä palstalla miehet ihan itse kertoo totuuden. Ihmiset kai uskoo siihen mihin haluaa uskoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vieraissa ? kirjoitti:

..siksi kun se on KIVAA.
..onko muita syitä..???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu