Haetaan melodista doom-metallia soittavaan bändiin laulajaa,rumpalia ja kahta kitaristia. Soittotaitoa ja bändikokemusta saisi löytyä kohtuullisesti sekä asevelvollisuus saisi olla suoritettu.
Treenikämppä sijaitsee Ylöjärven keskustassa.
050-300 8656/Lauri
Rumpali, laulaja, 2 kitaristia!
gftrdjgj
1
313
Vastaukset
- rumpalipoika
Riittääkö asentaja vai tarviiko olla oikein ylikessu että pääsis kuppabändiinne? Ei taida olla melodista vaan militaristista duumia? Ylöjärvellä asuu homoja ja huoria, turha toivo saada ketään sinne edes vartiks.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 873587
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1871423- 771387
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401070Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051010Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.309974- 45897
- 95867
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os77862Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124845