tuotesarjasta

Onko kukaan teistä käyttänyt Herbalife-sarjan ihonhoitotuotteita? Paljonko maksoivat, olivatko hintansa arvoiset jne.?
3190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi tauti, nytkö tämä H-ilmiö leviää jo tännekin?
Lopettaisitte jo. Jos haluatte tietoa ko. tuotteista, ottaisitte yhteyttä suoraan nihin maanmainioihin jälleenmyyjiin, ettekä tunkisi tuotetta tänne.

Äänestä
  • Onkohan kukaan koskaan käyttänyt niitä tuotteita? Eikös tämä juuri ole oikea palsta...

    Teeveestäkään ei tarvitse katso niitä ohjelmia mistä ei pidä, täältä ei tarvitse lukea niitä juttuja joita ei halua... Yksinkertaista mutta totta!

    "Kyllästynyt" taitaa olla elämäänsä kyllästynyt, voi rassukkaa.

    Äänestä

äläkää nyt ihmeessä antakovedättää itseänne niillä tekopirteillä amerikkalaisilla markkinointikikoilla. huh huh

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias kirjoitti:

Onko kukaan teistä käyttänyt Herbalife-sarjan ihonhoitotuotteita? Paljonko maksoivat, olivatko hintansa arvoiset jne.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu