Kertokaa kokemuksia ostoskanavien trimmaustuotteista! Kai joku on joskus tilannut? Siis esim. selluvoiteista, kuntolaitteista ym.
tv-shop ym.
4
421
Vastaukset
- Heidi
Heips!
En ole itse tilannut vaan kaverini. Hän ei kuitenkaan laitetta käyttänyt vaan antoi sen minulle lainaksi. Kuntolaite on AbSwing. Eli se "keinuttele itsesi rantakuntoon" jne. Se toimii, eli vatsalihaksissa tuntuu, mutta vinojen tekeminen sattuu takapuoleen :) Ihan ok laite, mutta en tiedä onko tulosta 14päivän kuluttua...- kokeilija
ostin ab-swingin ja se todella toimii,
nyt minulla on vyötärö ja melkein "six-back"
- siis
Eikö ihan totta oo enempää kokemuksia? Meneeköhän niitä siis ollenkaan kaupaksi...
- on..
Olen tilannut tv-shopista gym form -laitteen. Eli sellainen vyö missä on se sähköimpulsseja antava tyyny.(paljon mainostettu)
Laite todellakin toimii. Kyllä olin vajaassa kuukaudessa trimmannut vatsaani. En muista mittoja mutta vaatteiden käytössä huomasi.
Mutta samalla siinä kuukauden aikana se vei älyttömästi kalliita paristoja ja tyyny kului huonoksi ja siihen olisi ilmeisesti pitänyt hankkia uusi. Joten palautin laitteen. Se oli aika hintava!
Lisäksi olen aikaisemmin kokeillut niitä liimattavia lappusia(mistä lähtee johdot laitteeseen) vatsaan. Se oli tilattu kuponki uutisista... Täydellisen huono sijoitus. En huomannut mitään vaikutusta ja taisin jopa saada pienen sähköiskun siinä touhutessa..
Sellasia..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 17513388
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1585483Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454910Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493699Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska402833Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1282032Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1191783Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3711693Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1121560Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1371515