Oulun sinkkumiehet oletteko lähtemässä perjantaina 11.4 vihteelle? Jos ootte niin minne? Niin ja jos vielä ikännekin viittisitte mainita...
PERJANTAI 11.4!!!
4
808
Vastaukset
että enemmän on säpinää lauantaina jos kärpät lasauttaa finaalit poikki... Kannattaa panostaa siihen iltaan...
No moi!
Itse olen lähdössä viihteelle tänään, kun menen kaverin tupareihin toppilaan. En ole ihan varma että mihin baariin mennään sieltä, mutta veikkaisin että ykän pubiin tai dixoniin siihen lähelle, kun epäilen että porukka ei taida kauemmas viitsiä lähtä. Käyppä siellä jommassa kummassa tai vaikka kummassakin. Niin, minusta vähän vielä. Olen 25v pitkä, lyhythiuksinen ihan mukava mies.- M23.
Ainiin, Pk-seudulla ei ollut naissinkkuja.
- Rajakylästä kajahtaa
Eiköhän tuota tule lauantaina lähdettyä liikkeelle, etenkin jos Kärpät voittaa ;) Riippuu vähän missä kavereiden kanssa pidetään pelistudiota; Jos Yliopistokadulla, niin sitten varmaan Caioon, jos Rajakylässä, niin ehkä Tarantellaan, tuskin Kulkuri Pubiin...Keskustaan ei viitsi lähteä, kun on joka paikka on mahdollisen mestaruuden myötä täynnä ;) Ai niin, oon 23 v.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1474774Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv822724Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?851717Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91196- 48934
- 66902
- 21883
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122873Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75862Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50799