mmoi! kyselisin hyviä ja suht edullisia nettikauppoja mis ois siistejä hiphop vaatteita. oon siis tyttö, ja ärsyttää helvetisti ku suomes ei myydä mitää hienoa kamaa : D tiiän kyllä, että kuteet on kalliita, mut kaikenlaiset sivut katon kuiten läpi mitä linkkaatte. kiitti etukäteen! :)
MOI
heelp?
3246
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
http://turnin-point.com/
http://hietalatrading.fi/main.site?action=siteupdate/view&id=2
http://wearit.fi/
http://www.bronx.fi/PublishedService
joo mul on itel ihan sama ongelma... nettikaupoist en tiedä, Helsingistä ainakin löytyy muutama liikke (union5, team place jne). muuten jätkävaatteita saa naisellisimmiks jos niiden kanssa käyttä koruja ja huiveja :)
Mulla oli toi sama ongelma mut kävin oulus ja löysin kanin vaatteita. Ihan parhaita. Kani on ihan paras merkki. En oo kuullu monista muista tyttöhoppareista. Mul on sellanen ongelma et millaset hiukset sopii hoppareille?