Kimmakaverit on sitä mieltä

että syy siihen miksi miehet haluavat olla sinkkuja ja asua yksin, on se että nainen talossa estää nettipornorunkku sessiot.

Mitä mieltä olette miehet?
5245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vanhempien tulisi valvoa lastensa tietokoneenkäyttöä.

Äänestä

logiikkaa...
Ai onko netissä myös pornoa?

Pienen hakuohjelman jälkeen löytyi naisillekkin, transvestipor... ei ku bi(mehiläis)por...

Äänestä

niin.

Äänestä

muija on viikonlopun poissa ja runkkasin juuri äsken youpornin tahtiin, senkö halusit kuulla?

Äänestä

...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tsipuli Mimmi kirjoitti:

että syy siihen miksi miehet haluavat olla sinkkuja ja asua yksin, on se että nainen talossa estää nettipornorunkku sessiot.

Mitä mieltä olette miehet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu