Itse pidän tummansinisistä, niin miehillä kuin naisilla.
Kaunein silmien väri?
Iituliini
16678
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Hyvä tietää.
niissä on sitä jotain, voisi tuijottaa tunteja koska niihin jää kiinni..ja jos ne on vielä isot niin miestä viedään! Silmät on sielunpeili joten katsokaa sielua tarkasti!
Suklaasilmät on kauneimmat.
ovat hirveät ja miehilläkin kovin eläimellisen oudot.
ja muutenkin eläimelliset.
Ite pidän pinkeistä.
vihreät
Olen aina pitänyt naisilla ruskeista silmistä. Miehille sopii tietysti verestävän punaiset silmät. ;-)
merkkaa enemmän kuin väri. Mutta tietenkin vihreet on parhaat ;D
Vaimolla ja skidillä ruskeat silmät. Vastaan, ruskeat.
.
Ruskeat.
Huomenta :) Kaikki värit, naisilla ja miehillä.
http://www.youtube.com/watch?v=mgTEnkV59i0&NR=1
Hätkähdyttävän kummaliset tiedän yhdellä ystävälläni, melkein kuin kissalla - keltaiset, eli hyvin vaaleanruskeat. Toiset olen nähnyt eräällä miehellä - niin kylmät teräksen siniset, että päättelin palkkatappajaksi B-)
Jopa minäkin rakastuisin välittömästi naiseen, jolla olisi samanväriset silmät, kuin itsellänikin
kaikista muista silmien väristä, mutta hyvin vaalean siniset ei oikein kolahda. En tiedä, mikä siinä on, koen ne kai jotenkin kylminä ja tunteettomina. Lapsellista sinänsä, eihän silmien väri luonteeseen vaikuta..
harmaanvihreät, naisella ruskeat