emme jaksa lukea näitä onnettomia ruikutuksia täällä. Koittakaahan pikkupippelit pärjäillä tappimunienne kanssa;-)
Me ison peniksen omaavat miehet
9
1230
Vastaukset
- Hoituri
kyllä se ampiaisen purema siitä paranee ja turvotus laskee....
- Zepeteus
Kerta kaikkiaan hilpeä viesti, pisteet kotiin. *nostaa hattua*
- Misu
...että taas todistit, että monet miehet ovat kusipäitä!
- Girlie
Kusipäitä, tosissaan.. Miks isokaluiset miehet kuvittelee aina olevansa jotain erikoista? Teissä ei oo mitään muuta erikoista kun hieman isompi kalu ja paljon sitä keltaista nestettä päässä.
- nainen
näitä isoaseisia miehiä löytyy? Itsekin kaipaisin
isompaa mutta valitettavasti ei ole yhtään vastaan tullut...Kovia ovat miehet puhumaan isosta kalustaan ja muutenkin kehumaan itseään ja omaa paremmuuttaan.Kuitenkin kun päästään itse asiaan niin naisen odottaessa "julmaa" sykkivää kalua,vastassa onkin ihan normaalikokoinen vehje.No olisitko sinä poikkeus tässä tapauksessa?Kerro kokosi...Odotan mielenkiinnolla!!! - Ison haluan mä
Eihän sitä oo mies eikä mikään ,
jos ei ole kunnon munaa.
Paitsi, jos ei osaa käyttää sitä,
niin ei koosta oo paljoa iloa.
Pikkumunaisten kaa en oo kauaa seurustellu, kun on ollu vara valita...
Iloitse isostasi ja tuota myös iloa ! - lainoppinut.penis
Thorbjoern on Juristi. Hänellä on ISO kyrpä.
- Brjrjrkttjh
No, on olemassa showereita ja growereita. Groweri kasvaa yllättävänkin isoksi kun taas shower ei niinkään. Showerit on usein aika löysiä.
- jkuio
ei isosta ole mitään muuta kuin haittaa ja kaiken lisäksi mitalla ei ole merkitystä jos mies osaa rakastella. Iso repii paikat ja se todellakaan tunnu naisesta hyvältä. Joten säälin näitä miehiä, jotka ovat saaneet tällaisen riesan elämäänsä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3405741- 765209
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484276- 523911
- 473609
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1553338Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1003144Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky312875- 432259
- 492185