kitaran rakennus

vai ei alkaa väsää itse jotain stratoa tai teleä ?

kun niitä saa kaupasta ihan kohtuun hintaan.
2493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos välttämättä haluaa väsätä jotakin, niin kannattaisi tehdä jotakin omaa,
sellaista jota ei saa kaupasta valmiina. Eikä siinäkään välttämättä ole järkeä....

Äänestä

on järkeä että itse rakentamalla oppii kaikenlaista pientä kitaran rakenteesta yms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko järkeä kirjoitti:

vai ei alkaa väsää itse jotain stratoa tai teleä ?

kun niitä saa kaupasta ihan kohtuun hintaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu