Hapenotto kyky

Minkä takia LÄSKIT ruikuttaa mässystä koko ajan ja huokailee? Olen huomannut että melkein kaikki LÄSKIT polttavat tupakkaa. todella typerää koska LÄSKEILLÄ on todella huono hapen otto kyky ja todella surkea kunto.
1201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Menee se yhdelläkin viestillä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LÄSKI SIKA kirjoitti:

Minkä takia LÄSKIT ruikuttaa mässystä koko ajan ja huokailee? Olen huomannut että melkein kaikki LÄSKIT polttavat tupakkaa. todella typerää koska LÄSKEILLÄ on todella huono hapen otto kyky ja todella surkea kunto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu