Naisellisuus

on tosi kamalaa,pienikin vivahde yököttää.
9530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

nainen=nainen ja
mies=mies

Äänestä

yököttävää?

Äänestä

on noin 20 - 25 % feminiiniä.

Äänestä

Jos häntä itketettäessä meikit alkaa valua.

Äänestä

se on meissä kaikissa

Äänestä

Suomessa kun naiset ovat sellaisia äijiä, niin he tarvitsevat rinnallensa vielä kovemman äijän. Ei ihme että "miehenkokoinen" tarkoittaa isoluisille suominaisille sellaista 2 metriä pitkää ja 110 kiloa painavaa :)

Äänestä
  • ne on ne äärinaiselliset jotka machoista pitää.

    "Miesmäisemmät" naiset pitävät naisellisemmista miehistä.

    Äänestä

Miehekkyys naisessa on kamalaa.

Äänestä

korvakorut naisellista miehellä? Tarvitseeko mun nyt mennä ostamaan se käsilaukku?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehessä kirjoitti:

on tosi kamalaa,pienikin vivahde yököttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu