Pieniperseiset naiset kateissa

Farkut jalassa näyttää isompikin perse kivalta mutta karu totuus paljastuu yön tunteina. En syytä teitä, vaan itseäni, etten osaa hahmottaa farkuista pientä persettä.


Tässä mallia vähän


persekin on pieni, eikä mitään halkovarasto

http://www.johnnycrosslin.com/viewer/jamie/jamieframete st.htm
151682
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

ei tuolla mitään ole, kuvat vaan pyörii.

Äänestä

Melkein kaikilla naisilla on sellainen näppärä mittanauha joka ei vie enempää tilaa kuin kolikko.
Lyöt kaksi kärpästä yhdellä iskulla kun mittaat neidon ahterin. Se kertoo kohteellekin paljon Sinusta.
Tässä Sinulle kunnon naisen mallia!
http://crap.teurasporsaat.org/?i=1085

Äänestä

Sorry, ettei mun perseeni miellytä sua, siinä meni pohja mun elämältä. Menenpäs tästä hirttämään itseni.

Äänestä

tykkää poikapeppuisista naisista ;)

Äänestä

Joo noita on tosi vaikee löytää.

Äänestä

kun pienistä perseistä haaveilet.

Mene kuule SETAn bileisiin ja etsi itsellesi joku piukkapepuinen poika.

Äänestä

Aika kovat ongelmat sulla.

Äänestä

.. naisen pieni takapuoli. Monet miehethän pitävät siitä, että naisessa pitää olla muotoja. Pienipeppuisella naisella on useimmiten myös pienet rinnat ja muodot eivät näy kovin kurvikkaina vaatteiden alta. Alastomana sironkin naisen kurvit ovat naiselliset/tyttömäiset, usein kurvikkaampaa naista notkeammat ja selkeämpilinjaiset.

Mutta siis, minä hoikkana ja pienipeppuisena naisena haluaisin miehen, joka nimenomaan pitää minun kehotyypistä. Ei olisi riittämätön olo miehen kanssa. Olisi ihanaa, jos mies nimenomaan pitäisi siitä, että minulla on pienet rinnat, pepustani olen kuullut enemmän kehuja. Toisaalta hmm, kasvoni ja sääreni sopivat kehooni kokonaisuutena ja kokonaisuus luonne kai vetovoiman yleensä ratkaisee, ei yksittäinen kehon osa. Eipä tällä paketilla ole koskaan ole ollut ongelmia saada miesten huomiota kerättyä, heh. :)

Vastapainoksi itse pidän yleensä enemmän miehistä, jotka ovat hoikkia ja poikamaisia, mielummin kuin paksuniskaisia, -käsivartisia ja -jalkaisia. Miehen pieni peppu on mielestäni myös seksikäs. Tosin luonne miehessä ratkaisee aika voimakkaasti ihastukseni, olenpa tässä huomannut ihastuneeni itseäni 6 vuotta nuorempaan (21-vuotiaaseen!!), hyvin sirorakenteiseen ja lyhyeen nuoreen mieheen, koska hän on yksinkertaisesti mahtava ihminen.

Ulkonäöllä on enemmän väliä, jos ei omaa taipumusta ihastua ihmisten luonteisiin vahvemmin kuin lihaan, joka luonnetta ympäröi.

Äänestä
  • MinäminäminäminäMinäminäminäminäMinäminäminäminä.... oliko tuokin ihan pakko??? Joka ketjuun täytyy jonkun vetäistä se oma täydellisyytensä ja kehut miten miehet pörrää jatkuvasti ympärillä. Mites jos joskus osaisitte tekin narsissit pitää keskustelun yleisellä tasolla aina vetämättä omaa ihanuuttanne esille.

    Pienipeppuinen nainen. Tyytyväinen omaansa, muitten mielipiteistä en välitä mitä peppuuni tulee.

    Äänestä

  • Minäminäminäminä.... kirjoitti:

    MinäminäminäminäMinäminäminäminäMinäminäminäminä.... oliko tuokin ihan pakko??? Joka ketjuun täytyy jonkun vetäistä se oma täydellisyytensä ja kehut miten miehet pörrää jatkuvasti ympärillä. Mites jos joskus osaisitte tekin narsissit pitää keskustelun yleisellä tasolla aina vetämättä omaa ihanuuttanne esille.

    Pienipeppuinen nainen. Tyytyväinen omaansa, muitten mielipiteistä en välitä mitä peppuuni tulee.

    Älä huoli, kyllä tämä nainen osaa myös itseään vihata, jos se sinua lohduttaa. Ja todella osaan myös muita ihmisiä rakastaa. Pysy itse asiassa, sinä käännät keskustelun siihen, mitä minä olen. Pyrin lähinnä pitämään itseäni esimerkkinä niin kuin sinäkin kerrot tyytyväisyydestäsi omaan takapuoleesi. :)

    Ulkoinen viehätysvoima ei ole pelkästään kuoresta kiinni. Ja mitä ihanaa loppujen lopuksi pinnallisessa, "olet hyvännäköinen" huomiossa on? Itse ujona naisena varmasti kärsin siitä yhtä paljon kuin nautin. Monesti nolottaa se, että miehet kiinnittää huomiota ja joidenkin naisten puolesta nolottaa, että he ovat siitä niin kateellisia. Toisaalta on naisia, jotka sallivat toiselle naiselle pinnallista huomiota eivätkä ole moksiskaan siitä. Yleensä miehet pitävät tästäkin naisesta eikä hän hae heidän huomiota aktiivisesti.

    Luulen, että miehet kiinnittävät myös ulkonäön lisäksi aika paljon huomiota olemukseen. Nainen, joka ei ole toisille kateellinen, vaan keskittyy käytöksessään toisten kannustamiseen ja rakastamiseen, viehättää miehiä. Ainakin mielenkiintoisimpia mies-tapauksia.

    Joskus on valaisevaa oikeasti katsoa ihmisten kasvoja ja kroppia ja todella huomata se, että on paljon epäviehättäviä "kauniita" ihmisiä ja viehättäviä "rosoisemman näköisiä" ihmisiä.

    Äänestä

Sä tarvitsisit opetusta mun poikaystävältä. Se kyyläilee niin paljon perseitä, että todellakin tunnistaa farkkujenkin alta mikä on oikeesti hyvä perse ja mikä ei.
Lisää harjoitusta, kyllä se arviointikyky siitä parantuu...

Äänestä

Sellainen sen olla pitää. Sitä voi hyväillä, silitellä, puristella, leipoi, vaivata, ottaa kiinni ja vaikka mitä muuta aivan yhtä huikeeta.

Perkele kun piti tämäkin kirjoittaa, nyt mielessä pyörii vain iso mehevä takapuoli

Äänestä
  • Tykkäävät pienistä naisista ja pienistä takapuolista. Silloin kokee olevansa itse isompi. Näin voin puutteellisten kokemusteni perusteella väittää lähes varmaksi. En kuitenkaan lakkiani suostu syömään jos näin ei ole..

    Kumpa sais nyt isopersiisen naisen tähän sykkyyn!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-rar kirjoitti:

Farkut jalassa näyttää isompikin perse kivalta mutta karu totuus paljastuu yön tunteina. En syytä teitä, vaan itseäni, etten osaa hahmottaa farkuista pientä persettä.


Tässä mallia vähän


persekin on pieni, eikä mitään halkovarasto

http://www.johnnycrosslin.com/viewer/jamie/jamieframete st.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu