Suomalainen nainen on lutka

http://www.youtube.com/watch?v=9iwpQUqeTpU

Se on uutisen arvoinen aisa jos suomalainen nainen ei anna ulkomaalaiselle.
5354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onneksi virolainen nainen ei ole yhtään lutka. He ovat niin kunnollisia ja hyvätapaisia. Suosittelisin kaikille menemään johonkin tallinnalaiseen yökerhoon, niin näette minkälaisia lutkia siellä on. Riippumatta ulkonäöstä ja käytöksestä saa englantilainen, italialainen tai tummaihoinen mies aina seksiseuraa. Älkää viittikö haukkua aina suomalaista naista.

Äänestä
  • millään virolaisilla naisilla on tekemistä tämän kanssa?

    Äänestä

..mutta silti suomalainen mies on hänestä mustasukkainen.

Äänestä
  • ei kiinnosta ketään.

    Äänestä

niin on suomalainen mieskin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uiuiuiuiui kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=9iwpQUqeTpU

Se on uutisen arvoinen aisa jos suomalainen nainen ei anna ulkomaalaiselle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu