fiksuista naisista ja useimmat naiset tykkäävät komeista miehistä. Näin se homma etenee. Useimmille naisille miehen fiksuus ei ole niin tärkeää. Fiksuus ja komeushan ei toki sulje toisiaan pois, mutta keskimäärin miehet painottavat enemmän naisen henkisiä ominaisuuksia kuin ulkonäköä. Keskimäärin naisilla asia on päinvastoin. Luonnon sanelemaa lajikäyttäytymistä vai mitä olette mieltä? Saa rönsyillä....NOT. Pysytääs asiassa.
Useimmat miehet
tykkäävät
4279
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
toisin päin.
Kyllä minäkin tykkään fiksuista naisista mutta vielä kun sellaisia todellakin olisi niin se olis jo varsinainen lottovoitto! Naiset pelkäävät oikeasti fiksua miestä koska heillä on pelko että mies voittaisi kimblessä kymmenenpistettä ja papukaijamerkin, sekö vasta naisia harmittaiskin!
Netin googlatuimmat naiset ovat varmaan sieltä fiksuimmasta päästä... Marie Curie ja kumppanit pieksee Pamsun ja muut silikonimisut?
Tämähän ei nyt kyllä todista mitään. Nyt puhuttiin keskimäärin miehistä ja naisista, ei mistään teineistä...