Beyoncén uus levy!!

Suffeli

Dangerously in love rules!!! Mitä tykkäätte? Mikä on se uuden levyn paras biisi? Kirjotelkaa!!!

3

523

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Liyah

      paras kpl on ehdottomasti work it out/bonnie & clyde ja naughty girl!!!
      jotkut kpl:eet on aikas pitkästyttäviä...
      levy on ok luokkaa...kuuntelee sillon ku soi joku piisi päässä...

    • Mia

      ...Bonnie&Clyde, Work it out on tietty hyviä!
      Levyn eka biiseistäkin löytyy jokunen hyvä, mut loput on aika pitkästyttäviä! No mut se oli mun mielipide ja kysyisin sitte, että Destiny´s child vai Beyonce soolona parempaa musiikkia??? Kertokaas mielipiteitä!

      • babygirl

        B'n D.I.L. älppy todellakin rulaa.Olin yllättynyt levyn suosiosta täällä Suomessa..levy oli jopa kuudes parhaimmillaan listalla..jeah..Mä olen digannun Beyoncéa jo DCn ekalta levyltä saakka ja täytyy sanoa että B antaa itsensä likoon joka kerta sekä tyttöjen kanssa että sooloillen..Levy sinänsä oli odotettua huonompi,mutta ei ehkä kuin vain asteen verran,koska itse henk.kohtasesti odotin levyä kuin kuulta taivaalta,eli odotukset oli tod.korkeella..Mutta levyn parasta antia on Crazy in love,Be with you,Baby Boy sekä bonusherkut :) heittäkää vastausta!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      5
      2752
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2591
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      18
      2307
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      48
      1889
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1453
    6. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1453
    7. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1173
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      101
      1144
    9. Persu ajoi autoa

      Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1
      Perussuomalaiset
      20
      1073
    10. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      65
      960
    Aihe