syödä???
Ja syödäänkö raakana, puol raakana, kypsänä vai yli kypsänä?
Höyrystettynä, keitettynä, voissa paistettuna vai upporasvassa kypsytettynä?
Ja syödäänkö raakana, puol raakana, kypsänä vai yli kypsänä?
Höyrystettynä, keitettynä, voissa paistettuna vai upporasvassa kypsytettynä?
Vastaukset 70
Vanhimmat
ja napanöftää voi syödä ilman syytettä kannibalismista
on seksuaalisia estoja ja pelkäät naisia.
likaiset varpaankynnet pelottaa mua
et pese varpaitasi?
tämä nyt sitten on? Pesen kun sattuu huvittamaan...
vain auttaa ton pelkotila ongelmasi kanssa, mutta jos haluat edelleen jatkaa pelkäämistäsi niin pidä likaiset varpaankyntesi ja pelkää.
Yritätkö tainnuttaa naiset vaakamamboon riisumalla kenkäsi?
varpaankynsien ongelman sillä tavalla että menen suihkuun uimaräpylät jalassa jolloin varpaankynsiä ei näy :)
kärsinyt pingviini kuvitelmistasi?
kuvitelmista, mistä sellaista olet saanut päähäsi? :)
Mutustelen tässä tonnikalaa...
harhasi alkavat sitä luokkaa jo olemaan, että enää yksi parantumiskeino on jäljellä. Etsi lähin kookkain mursu ja yritä olla lytistymättä hengiltä.
Mä ainakin syön.
tukevista naisista joilla rasvaa ihon alla.
Nääh...
Se mun nykynen yritys on kyl aika laiha. Turhaa spekuloida mun nais mauilla, kun sillä mielellä ollaan liikkeellä, että kun kerran aletaan, niin se on sitten lopullinen valinta.
tykkäät höyrystettynä popsia ja pureskelet viimiseen rippeeseen saakka kauan ja hartaasti.
Kestää kauemmin.
jaellaan muissa pisteissä.
monet nuoret naiset ainakin tuntuvat olevan. Lieneekö syöty sit luvan kanssa, vaiko ilman...
kreivi draculan haaremiin.
naista täytyykin syödä. Oikeista kohdista vaan. Hieman höyrystettynä kiitos. Vaikka saunan jälkeen.
aikuisesta hienostuneesta naisesta. Sinulla on ongelmia henkilökohtaisen hygieniasi kanssa ja käytät liikaa dödöä.
puol raakana ja voissa paistettuna miedolla lämmöllä.
ongelmia identiteettisi kanssa joten voisit himojasi pidätellä vielä muutaman vuoden.
se tietysti ihan kivaa tekee jos siinä kiihkon vallassa joku vähän pureskelee. Kunhan ei hengiltä pure.
rasvoissa mahdat pyöriskellä?
bdsm-leikeistä lähinnä nyt puhelen. Rasvoilla ei ole mitään tekemistä sen asian kanssa.
se sperma ja virtsakin menee, kakasta puhumattakaan.
Haluat miehen sietovan sinut kiinni ja viiltelevän sinua terävällä veitsellä. Toinen mies sivaltaa ruoskalla hyllyvää pyllyäsi, tunkeutumalla kakkosreikääsi huudat nautinnosta ja pyydät virtsaa viiltohaavoihisi....
nyt minun on kysyttävä, ootko sama ku se kädenlukija oli.
Mainioita analyyseja.
Syön vaín ja ainoastaan laatunaisia. Silloin nimimerkkini on joku muu.
turvautumaan viagraan, mutta ei hätää kaltaisiasi viagran rouskijoita on muitakin et ole ongelmasi kanssa yksin.
Onneks hutsut eivät kärsi veltosta munasta.
eikä rahan puutteesta.
..ainakin seksin ja ruoan yhdistävät ihmiset oksettaa mua.
Korkeintaan mehua jääpaloilla voi sietää (suun kautta nautittuna janoon).
ottaa loppuun saakka ja nielet spermat nautinnolla nuolasten viimeisenkin pisaran mulkun päästä.
Oletko syväkurkku?
"Tykkäät
kunnon hutsu 19.4.2008 klo 22.20
ottaa loppuun saakka ja nielet spermat nautinnolla nuolasten viimeisenkin pisaran mulkun päästä.
Oletko syväkurkku?"
Palstan aihealueisiin kuulumattomiin kysymyksiin en välttämättä vastaa. Jos olet niin nöhvö, ettet kehtaa mennä r*nkkupalstoille kysymään spr..kysymystasi, niin häpeä edes sivistyksen puutettasi, että tulet ahdistelemaan mua kysymykselläsi palstalla, jolle kysymyksesi ei kuulu.
Klik, klik...Löydät varmasti oikein helposti enemmän samanhenkistä seuraa. Lopetahan keskustelupalstar*nkkaamisesi hetkeksi, niin toimiminen muodostuu sinulle helpommaksi.
menettäväsi hallintasi. Olet se dominoiva osapuoli seksissäkin vaikka tahdot olla se alistettu ja sidottu, miehen nuollessa sinusta viimeisetkin mehut irti.
Voin antaa työkaverini yhteystiedot, hän vastaan ottaa myös naisasiakkaita.
"Sinä pelkäät
kunnon hutsu 19.4.2008 klo 22.49
menettäväsi hallintasi. Olet se dominoiva osapuoli seksissäkin vaikka tahdot olla se alistettu ja sidottu, miehen nuollessa sinusta viimeisetkin mehut irti."
Toistan aiemmin sanomani: toivon, että lopetat keskustelupalstar*nkkaamisen.
"Voin antaa työkaverini yhteystiedot, hän vastaan ottaa myös naisasiakkaita."
En ole kiinnostunut harvenevatukkaisesta työkaveristasi, joka "vastaan ottaa" myös naisasiakkaita. Epämiellyttävää, että ajattelet sun ja työkaverisi olevan kiinnostavia.
*repeän*
Sanoit:
"Voin antaa työkaverini yhteystiedot, hän vastaan ottaa myös naisasiakkaita."
Niin, siis...Toi viittaukseni "harvenevatukkaisesta" työkaveristasi oli puhdas kömpelö kevennys. *phuh* Joko nimittäin kuulut puheinesi "työkaveristasi" ja työkaverisi yhteystietojen antamisesta paritusliigaan(?) tai sitten sulla on muuten normisti koh-tuul-li-sen paljon "työkavereita", joista varmasti jonkun naisasiakkaita vastaanottavan on pakko olla myös harvenevatukkainen.;D Oletan sun olevan suomalainen ja työkavereidesi lailla Suomessa, hyvä nimimerkki "kunnon hutsu".;)
Sitten muusta tekstistäsi:
"Sinä pelkäät
Kirjoittanut: kunnon hutsu 19.4.2008 klo 22.49
menettäväsi hallintasi. Olet se dominoiva osapuoli seksissäkin vaikka tahdot olla se alistettu ja sidottu, miehen nuollessa sinusta viimeisetkin mehut irti.
Aika hyvin olit funannukin joitakin asioita mun seksuaalisuudestani, hmph. Tuo on totta, että olen aika dominoiva seksissä, mutta ihan hyvin osaan ja nautin olla vastaanottavanakin osapuolena.;) Mulla ei siis ole fantasioita suukapula suussa tuoliin sidottuna istumisesta miehen taputellessa mua pyllylle kärpäslätkää tukevammalla esineellä.;D Hmp. No mut... *reps.*
*pakko vakavoitua... yrittää vakavoitua täysin*
Seksistä mun ei muuten tarvitse maksaa.:) En edes voisi maksaa siitä. Se sotii henkilökohtaista moraaliani vastaan (näkemykseni prostituutiosta muilta & yleiseltä osin on tietyssä määrin ja tietyltä kantilta eri kysymys).
Ja kyllähän minä tietysti oikein hyvin ymmärrän, ettet sinä välttämättä ammatin harjoittaja ole.
Kirjoituksistasi saa kyllä oikein professionaalisen kuvan.;D
...useimmissa parisuhteissa mies saa "syödä" naista. Jos käytetään tuollaista suoraan englannin kielestä huonosta käännettyä ilmaisua. Mieluummin "syön" suihkun raikkaana ja "kynittynä".
selkeästi parisuhde turhautumispatoutumaa. Et kuitenkaan ole ainoa mies ongelmasi kanssa ja panostuksella parisuhteeseesi löydät vaimostasi vielä sen nuoren puhtaan naisen johon kauan sitten ihastuit ja rakastuit, silloin kun olitte nuoria ja vapaita.
kysymys. vastaan,ei saa. Nuolla ja imeskellä,mutta ei syödä. :D
aikaisemmin huomannut taipumustasi homouteen?
en ole. Oletko sä?
homojenkin annan rahasta itseäni panna. Menee se naisenkin pyllynreikä pakon edessä.
saa painua helvettiin. Kosketusetäisyydelle ei kannata tulla. Voi sattua muuten Juhaa leukaan.
Sairaita ajatuksia sulla.
vain rohkeasti kaapista ulos, ei täällä ole mitään pelättävää.
ärsyttää. Virtuaalimaailmasi suojaa sinua. Homous ei sovellu heteromiehen maailmankuvaan. Ei sitten millään.
Persereikä on exit only.
hetero miehet eivät ärsyynny. Ammatin tuomaa tietoa.
on homohuumorin suhteen lyhyt pinna. STFU.
Musiikkia
http://www.youtube.com/watch?v=KkEJdfxp8ng&feature=related
niinhän kaikilla piilohomppeleilla on.
viellä lisää itsestäsi. Homojen kanssa en kyllä juttele. Joten STFU.
poika. Minähän tässä naisena joudun kokoaika turista vissiin piilohomppelin kanssa. Päätä alkaa jo jomottaa siun turhat yritykset todistella suuntautumistasi.
:P
pollaa takuulla,jos olisimme kasvokkain. Mies olet epäilemättä. Mutta vedä rauhassa rooliasi.
Mun ei tarvitse todistella sinulle mitään.
ritarit käyvät taistohon. Suklaajuna...klik...pienen pienen veturi aamulla kerran...aahh..uuhh
päivää. Skitsokin viellä. Sulla ei varmaan mene kovin hyvin tälläkään hetkellä? :D
mulkku jäi heebon perseesee jumiin.
ja tiukka perse saattaa yllättää. ;D
Iltasi iloksi en voi muuta tarjota sinulle,kuin sopivan biisin.
Musiikkia
http://www.youtube.com/watch?v=0eGzIESTP2Y
hyvin ylpeä nyt, kun astuit roiman harppauksen kaapistasi ulos.
Olet kunnon puppeli heebonen. pusu sulle ja nyt tutimaan.
nyt se vittu päähäsi ja sukella suohon. :D
Don't be a pussy. Eat one.
naista siellä sinun haaremissasi nykyään on?
Voit ihan vapaasti jo avautua.
veto. Kohta saamme lukea lehdistä lisää aiheesta. Joku hullu söi naisen.
pimpan syömiseen.
yksi pieni machomies, joka tykkää raa'asta lihasta.
eikö siitäkin saa tuomion? Lehdissä lukee sitten. Mies söi naiselta pillun ja nyt naista on vituttanut siitä lähtien. :D
menitkö sinä haareminaisillasi ruokkimaan sitä pientä veitikkaa?
en tiedä. Riippuu varmaan tasosta.
Jos on huono syönti, niin sen pitäisikin olla rangaistavaa.
tällä selvä. :D
Marttyyri-Mallari. Sen huomaa jo tällainen satunnainenkin palstallakäyjä.
hypähdellä mallarin sylkyssä, mallarin tappi anuksessasi. Sillä on kuulemma niin iso et vaarana tulla kurkusta ulos, kertoi työkaverini. Itse en huoli mallaria asiakkaakseni.
käyntiä. Kunnon hutsu on tällä ainakin jo paljastunut. Jääköön salaisuudeksi.