Ei ukkomiehiä

EI UKKOMIEHIÄ SAA PITÄÄ PUUTEESSA JA KIIMASSA! TÄYTYYHÄN NIITÄ AVITTAA JA HOITAA! SYNTIÄ SE ON ANTAA TOISEN OLLA PUUTTEESSA!! KIIMASTA KEVÄTTÄ KAIKILLE JA KEVÄTTÄ RINTOIHIN!! EI MUUTA KU MAHLAT JA LEMPI VIRTAAMAAN...NAM NAM...IHANATA ON ELÄMÄ!!!!
3438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tuu ensimmäistäkää viestiä. tääkin säälistä. .....aina yksin....ja me mennää kohta kais tiedät jos et ihan kahjo oo. ooh je jeeee....

Äänestä

HAE NE LÄÄKKEET JA SYÖ NIITÄ!
EHKÄ ELÄMÄNLAATUSI PARANEE!!!!HIHIHHHH!

Äänestä

oikeassa.

Kevättä rintoihin t. Ukkomies

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saa pitää.. kirjoitti:

EI UKKOMIEHIÄ SAA PITÄÄ PUUTEESSA JA KIIMASSA! TÄYTYYHÄN NIITÄ AVITTAA JA HOITAA! SYNTIÄ SE ON ANTAA TOISEN OLLA PUUTTEESSA!! KIIMASTA KEVÄTTÄ KAIKILLE JA KEVÄTTÄ RINTOIHIN!! EI MUUTA KU MAHLAT JA LEMPI VIRTAAMAAN...NAM NAM...IHANATA ON ELÄMÄ!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu