VSQ on firman söpöin

Olet todella ihana mies...unelmoin susta aivan luvattoman paljon! Tulen aina todella onnelliseksi kun näen sut...valaiset työnäyteiset päiväni. Saisinpa nähdä sua pian! Olet todella ihanan suloinen, oi VSQ:seni!
1393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Veskut ovat niitä kaikkein ihanimpia...ainakin meidän työpaikassamme.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


daydreamer* kirjoitti:

Olet todella ihana mies...unelmoin susta aivan luvattoman paljon! Tulen aina todella onnelliseksi kun näen sut...valaiset työnäyteiset päiväni. Saisinpa nähdä sua pian! Olet todella ihanan suloinen, oi VSQ:seni!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu