Hei vaan!
Minun nimeni on peni ja olen miesten-logiikan uusi keskustelija :D
Mistäs puhuttais? :O
Minun nimeni on peni ja olen miesten-logiikan uusi keskustelija :D
Mistäs puhuttais? :O
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jospa puhuttaisiin vaihteeksi miehen logiikasta? Siitä aiheesta ei muistaakseni ole täällä aikoihin keskusteltukaan.
Sun pätemistarpeestasi.
Hei Peni! Puhutaan vaikka elämäsi naisista.
Aina vaan naisista... naiset haluaa puhua naisista ja naiset haluaa, että miehet puhuu naisista.... Puhutaan mieluummin vaikka koiran koulutuksesta. Minusta koira on parempi opettaa sisäsiistiksi, kuin antaa sen kakkia lattialle. Mitä mieltä muut ovat?
Samaa mieltä. Naiset eivät ole älyllisesti kiinnostavia. Seksuaalisesti kyllä mutta siitä selviää kun niitä vetää eestä ja takaa ja lyö nyrkillä.
Ja sittenhän voi lainata sitä naista kaverillekkin joskus, jos se ei saa pillua. Ja naisen paikka on kyllä kotona tekemässä lapsia, ei sen mitään töitä tarvii tehdä.