Britannia pelkää "mutanttitappajaoravia"

Venäjän lahja Briteille.
No, eivät kai tarkoituksella niitä sinne vieneet ja toivottavasti eivät ainakaan tänne.
Olen aikaisemmin näistä luonnon ihmeellisyyksistä jutustellutkin, onko taas kyseessä samanlainen hässäkkä, kun amppareista.

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200804257571092_ul.shtml
8314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

luonnon voimilla,kaikki geeni ja koeputkijutut pitäisi kieltää ja miettikääpä mitä kaikkea löytyykään salaisten laboratorioiten syövereistä ,uskoisin että on myös kokeiltu ihmisestä eri versioita risteyttää vaikka minkälaisten elävien kanssa HYI OLKOON!!!!

Äänestä
  • Tuosta leikistä, sillä siellä näitä kokeita on tehty , niin kauan kun on kyetty.
    On sieltä hyviäkin asioita levinnyt maailmaan, mutta pahinta lienee slaavien välinpitämättömyys epäonnistuneiden juttujen suhteen, jatkoa ei hoida kukaan.
    Norjaan levinneet jättiravut, lienevät siitä vähemmän harmillisesta päästä, vaikka ongelman muodostavatkin ja ne olivat ainoastaan siirtokokeilujen tuloksia.

    http://www.metacafe.com/watch/1211585/video/R/CFD_1002/

    Äänestä

viime kesänä, loukkaantui niin pahasti, että meni kuolemaan välikattoon, jossa haisi pari päivää kun raatokärpäset hoiti homman loppuun. Näin minä hoitelen kaikkea mikä tulee idästä.

Äänestä
  • Jos niitä alkaa itärajan ylitse vyörymään.

    Äänestä

  • hassu kirjoitti:

    Jos niitä alkaa itärajan ylitse vyörymään.

    kaikkee kivaa tulla tupsahtelee kun radioaktiivisuus vaikuttaa. napalmilla puhdistuu ja molotovin coctaileilla. next: missähän ne teini-ikäiset mutantti(sankari)ninjakilpikonnat luurailee?

    Äänestä

saatanan pöljät ovat jo ihan sekaisin...sen siitä saa kun litkii teetä ja mussuttaa elukoitten peräsuolia pernatäytteellä ja lisääntyy sisäsiittoisesti...
tappajaoravat,tappajakalat....mitähän seuraavaksi?
vinohampaiset mulkosilmät saisi kuolla sukupuuttoon kuninkaallisineen!!!

Äänestä
  • niitä voi metskata rapalan huorilla

    Äänestä

  • HAUKIA kirjoitti:

    niitä voi metskata rapalan huorilla

    pamloo, haakihan se onj.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hassu kirjoitti:

Venäjän lahja Briteille.
No, eivät kai tarkoituksella niitä sinne vieneet ja toivottavasti eivät ainakaan tänne.
Olen aikaisemmin näistä luonnon ihmeellisyyksistä jutustellutkin, onko taas kyseessä samanlainen hässäkkä, kun amppareista.

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200804257571092_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu