Alastomia naisia nähtävillä

Uimahallin pukuhuoneeessa.
31675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja upposi. Repesin. :D

Äänestä

Toisaalta alastomuutta voipi katsella ihan kun ottaa vaatteet pois ja menee peilin eteen. Katsella saa vaikka päivän pari eikä tarvitse tuntea itseään pervoksi tirkistelijäksi.

Ainoastaan analyyttiseksi itsensä tutkimusmatkailijaksi.

Äänestä

Toisaalta ne samat naiset ovat valmiita menemään sekasaunaan tuntemattomien kanssa, mutta sitten taas toisaalta ollaan niin siveellistä, niin siveellistä ettei kukaan saisi nähdä paljasta pintaa. En ymmärrä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siinä näkijä missä tekijä kirjoitti:

Uimahallin pukuhuoneeessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu