Nii et ei jakseta vastaa noihin 'rap on paskaa musaa'-juttuihin. Kaikki tietää kyllä meidän mielipiteen asiaan vaikkei sitä tänne laitettaiskaa. Ei sellanen juupas-eipäs-juupas-eipäs-keskustelut johda mihinkään muuhun ku ihmisten tylsistymiseen. Osoittaa vaan lapsellisuutta tulla dissaa tänne ilman mitään perusteita, kuin myös niihin vastaaminen.
On tietysti asia erikseen jos jutut olis perusteltu ku niist sais ees jonkillaista keskusteluu aikaseks.
On tietysti asia erikseen jos jutut olis perusteltu ku niist sais ees jonkillaista keskusteluu aikaseks.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ihan samaa mieltä siun kaa..!!
Ei jaksa vaa välittää noista, ja aika lapsellista.
Oon saanu kuunnella samanlaista jauhantaa ite siitä et ku kuuntelen rappii. Ihmiset tuntuu olevan kovasti sitä mieltä, et jos oot tyttö se tarkottaa automaattisesti sitä että et ymmärrä rapista mitään. Mut miulle sillä on paljon merkitystä, ihan sama ymmärtääkö muut ihmiset sitä. Toivottavasti tää nyt liitty ees jollai tavalla tohon mitä kirjotit..
kaikkien oma asia mistä tykkää,eikä kenenkään tarvii tulla sanelee mikä on musiikkia ja mikä ei! mutta eipä välitetä sellasista tolloista=) R.I.P tupac!!