Vaihdatko helposti suuntaasi, jos olet esim. aina ihannoinnut hoikkia naisia, voisitko ryhtyä kuolaamaan pyöreitä naisia? tai jos ainoa edellytys naisessa on vaaleat pitkät hiukset, voisitko ajatella ihannoivasi naista jolla on tummat & lyhyet hiukset?
Vaihdatko helposti suuntaasi
kysynnyt
3
134
Vastaukset
- scale
tässä asiassa, rimppakintut ei kiinnosta.
- Kukkomies
Ei juurikaan tarvi suuntia muutella. Niissä harvoissa asioissa joissa olen lyönyt mielipiteeni lukkoon en koe tarvitsevani suunnanmuutosta koska perusteet mieltymyksille ovat varsin kovat.
Toki suunnanmuutoksia voi tapahtua mutta ne tapahtuvat sitten vähän kokonaisvaltaisemmissa asioissa. Ajatusmaailmallisessa mielessä esimerkiksi. Ne on varsin työläitä ja raskaita vaihdoksia... ovat yleensä vahvaa kriisiaikaa. - Frederico
ihan jo periaatteesta en ala pyörimään ku tuulimylly.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242180Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352084Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2151829Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2601509Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341407Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5621194Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.501011Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse350945Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115945