iso ongelma

Miten voisi vähentää karvojen kasvua säärissä,mä joudun ajamaan säärikarvoja jatkuvasti.Työssäni täytyy pitää lyhyttä hametta ja ohuita sukkahousuja.Kutisee koko ajan!
3883
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on myös sellasia miehiä jotka pitää karvasista naisista kerro miten paljon sulla on karvoja

Äänestä

Sheivillä ajelu saa karvat kasvamaan takaisin entistä tummempana ja vahvempana. Vahalla saa karvat irti juurineen päivineen, ne pysyvät poissa pitempään ja kasvavat ohuempina takaisin. Tosi pitkäaikainen Vahan käyttö voi jopa lopettaa karvojen kasvun kokonaan. Tosin toimempide ei ole ihan kivuton...

Äänestä

Suosittelisin ennemminkin epilaattoria. Ei ole niin sottaista touhua ja tulee pidemmän päälle halvemmaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


typy kirjoitti:

Miten voisi vähentää karvojen kasvua säärissä,mä joudun ajamaan säärikarvoja jatkuvasti.Työssäni täytyy pitää lyhyttä hametta ja ohuita sukkahousuja.Kutisee koko ajan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu