ei muuta

joku päivä kaikki naiset saavat maksaa siitä mitä tekivät minulle.
3252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei kaikki oli minun vika.
Jonkun on pakko olla syypää, se olen minä ei kukaan muu. Kannan siitä vastuun

kaikki on minun vikaani
kaikki on minun vikaani
kaikki on minun vikaani
kaikki on minun vikaani.

saatana oli hyvin lähellä tänään ja halusin oksentaa

sitä joutuu kantamaan niin paljon ja kiitokseksi ihmiset vihaa.

Mietin että montako vuotta selviää tässä paineessa yksin tervejärkisenä. Nyt mietin kuukausia

Äänestä

Rekkamies 43v!

Äänestä

satuttiko tytöt noin kovasti? *sniff sniff*

:>

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei muuta kirjoitti:

joku päivä kaikki naiset saavat maksaa siitä mitä tekivät minulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu